Strona główna Atone O Nas Oferta Kontakt
Pierwsza w Polsce - "Szkoła Jazdy ATV"

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane spróbowaniem swoich sił w prowadzeniu 'dorosłych' quadów do naszej nowo otwartej szkółki. Organizujemy szkolenia dla osob zupełnie początkujących oraz średnio-zaawansowanych tak aby przekazać jak najwięcej zasad bezpieczeństwa i sposobów posługiwania się quadami. Osoby dla ktorych będzie to pierwsze spotkanie z tymi pojazdami - przeprowadzimy pełne szkolenie od podstaw, natomiast dla osób ktore mają już pewne doświadczenie organizujemy wyjazdy treningowo-szkoleniowe na których pokazujemy bardziej zaawansowane techniki prowadzenia ATV.

Nasi instruktorzy to jedni z najlepszych zawodników znani z tras najtrudniejszych Polskich i Europejskich rajdów ATV - między innymi - Krzysztof "Krecik" Kretkiewicz.

Wszystkie szkolenia prowadzimy na profesjonalnie przygotowanych pojazdach: Yamaha Grizzly 660 oraz Yamaha Grizzly 700.
Szkolenia mogą odbywac się w formie kilku godzinnych lub kilku dniowych wyjazdów terenowych.


Szczegółowe informacje - telefon 501 401 601 bądź email biuro@atone.pl


Organizacja imprez firmowych - samochody terenowe

Od wielu lat, poza wyjazdami na rajdy, zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych dla firm i grup zorganizowanych. U Nas mogą Państwo spróbować swoich sił prowadząc, pod okiem instruktora, prawdziwe samochody terenowe - profesjonalnie przygotowane Mercedesy, Nissany, Toyoty oraz Jeepy. Każdy z uczestników ma możliwość samodzielnego prowadzenia pojazdu i zostanie nauczony jak pokonywać przeszkody terenowe, od tych najprostszych, po całkiem trudne.

Nasi instruktorzy to osoby umiejące przekazać wiedzę innym i mające duże doświadczenie w jeździe 4x4.

Imprezy przez nas organizowane charakteryzują się dynamizmem, trasy całodniowe zapewniają kilkadziesiąt kilometrów jazdy w terenie co pozwala każdemu na spróbowanie własnych sił.
Organizacja imprez firmowych - quady

Jako jedni z nielicznych oferujemy możliwość organizacji imprez na ktorych uczestnicy będą mogli poznać podstawy jazdy quadami podczas kilkugodzinnych wyjazdów w teren. Nauczą się tam obsługi atv, zasad bezpieczeństwa podczas jazdy a następnie - w czasie wyjazdu, poznają sposoby pokonywania prostych i tych trudniejszych przeszkód terenowych. Wszystkie grupy jeżdzą pod nadzorem conajmniej dwóch instruktorów, stawiamy bezpieczeństwo przedewszystkim, co niestety czasem kończy się koniecznością przeprowadzenia męskiej rozmowy z uczestnikiem, ale, dzięki temu udało się uniknąć do tej pory jakichkolwiek poważniejszych wypadków. Wyjazdy integracyjne quadami doskonale sprawdzają się jako uczące współpracy wewnątrz grupy.Staramy się aby każdy organizowany przez Nas event był inny, wynika to z tego iż każdy z Klientów ma inne oczekiwania i cele które chce osiągnąć, w związku z tym prosimy o kontakt bezpośredni w celu ustalenia możliwych sposobów realizacji Państwa zamówienia, i omówienia szczegółów organizacyjnych.

Created by Atone
Sklep internetowy PRZEDRAJDEM.pl - Akcesoria do quadów